Top produkty - Top 5 dla Par

30.11.2021

1. Silicone Remote Foreplay Set

Ten ekscytujący zestaw zawiera zakrzywiony stymulator z pilotem na nadgarstek i wyprofilowany pierścień wzmacniający z pilotem ręcznym. Zmysłowo wyprofilowany pocisk i pierścień wzmacniający zapewniają 12 niezależnych funkcji wibracji dla całkowicie konfigurowalnych doznań przyjemności. Pierścień wzmacniający posiada zmysłowo wyprofilowane ciało, rozciągliwy pierścień i pilot zdalnego sterowania, który pozwala na korzystanie z 12 potężnych funkcji wibracji.

2. Double Joy Black

Wibrujący masażer dla dwojga sterowany darmową aplikacją na telefon. Dzięki specjalnej konstrukcji oraz dużej elastyczności zapewnia przyjemność i stymulację kobiecie i mężczyźnie jednocześnie.

3. Masażer - Satisfyer Partner Plus fioletowy

Masażer dla par Satisfyer Partner Plus. Wibrator Satisfyer Partner Plus zapewnia intensywną stymulację zarówno dla niej jak również dla niego podczas miłosnej zabawy. Masażer ma kształt litery U: zatem jeden trzon znajduje się na łechtaczce, a drugi wprowadzasz podczas miłosnej zabawy.

4. Zestaw akcesoriów erotycznych - 210th Erotic Box Pride

Zestaw pozwalający wzbogacić każdy związek. Ekskluzywny wybór 7 erotycznych zabawek oraz 25 poleceń (po angielsku) skrytych w tajemniczych, czarnych kopertach. Z otwarciem pierwszej z nich zaczynacie podróż w której odkryjecie wasze najgłębsze pragnienia i fantazje.

5. Wibrator - Lelo Tiani 2

Model Lelo Tiani 2 to zdecydowanie najlepszy wibrator i masażer dla par, który możesz używać we dwoje oraz samemu. Tiani wersja 2 to zastosowanie najlepszych aktualnie dostepnych technologi w erotyce. Tiani 2 jest wodoszczelny i zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl