Top produkty - Top 5 zestawów dla Par

31.01.2022

1. OURS SENSUAL KIT

Sensual Kit to stringi z stymulującymi koralikami, które zapewnią ci dużo przyjemności. Giętki, elastyczny pierścień wzmacniający i wydajny masażer ciała z opcjonalnym stymulatorem drgań, który ma dwie intensywne prędkości wibracji.

2. Jfy Luxe Box nr 5

Luksusowy No5 Box to idealny prezent. Pudełko No5 ma czarne motywy i jest wypełnione ekscytującymi produktami TOYJOY, które gwarantują noc zabawy. Zawiera gładki silikonowy wibrator, podrażniacz z piórami, zdobione kajdanki i żel poślizgowy na bazie wody. 

3. Tease Me Gift Set

Na zestaw składa się opaska na oczy, pierścień wibrujący oraz miniaturowy wibrator typu bullet. Jedno z partnerów nakłada opaskę na oczy a następnie pieścicie swe ciała za pomocną wibratora oraz wibrującego pierścienia nakładanego na palec.

4. Master Hunter      

Zanurz się w luksusowej przyjemności i czterokrotnej zabawie z 4-częściową kolekcją Master Hunter. Ciesz się korkiem analnym, który wibruje i obraca się, wtyczką analną o wielu prędkościach przymocowaną do silikonowego pierścienia, rękawem na penisa z wibrującą kulą króliczą i pierścieniem na penisa napędzanym kulą, aby dać tobie i twojemu partnerowi wibracje wywołujące orgazm.

5. Imperial Rabbit Kit Dark

Pakiet 7 genialnych akcesoriów erotycznych od ToyJoy specjalnie dla pań i panów chcących rozpocząć ekscytującą przygodę z zabawkami a nie mogą zdecydować się na solidną. Ten komplet zawiera wszystko co niezbędne do odkrycia ukrytych przyjemności. Pudełko wypełnione jest znakomitej jakości gadżetami, które są bezpieczne dla ciała i zdrowia.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl