Porady - Jak wybrać swój pierwszy wibrator?

01.03.2022

Wybór odpowiedniego wibratora nie jest łatwy. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii.

Wygląd nie jest najważniejszy - wibratory zachwycają swoim wyglądem, ich abstrakcyjny kształt i różnorodna kolorystyka przyciągają wzrok, jednak należy pamiętać, że wygląd to jedno, a nasze potrzeby to drugie.

Zastanów się, co sprawia Ci największą przyjemność, czy są to pieszczoty łechtaczki, czy raczej penetracja. Dobrym sposobem, żeby to sprawdzić jest przyjrzenie się w jaki sposób się masturbujesz. Gdy już wiesz jaka stymulacja sprawiają Ci najwięcej przyjemności, to na pewno istnieje wibrator do stymulowania właśnie tego miejsca.

  • Masażer łechtaczkowy - jest on bardzo precyzyjny, możesz nakierować go na dowolny fragment łechtaczki.
  • Wibrator klasyczny - do penetracji najlepszy będzie o regularnym, prostym kształcie. Jeśli natomiast odkryłaś uroki punktu G - polecamy wibrator o specjalnie wyprofilowanej końcówce.
  • Wibrator króliczek - posiada dwie końcówki, większą, którą umieszcza się wewnątrz ciała i mniejszą, która stymuluje łechtaczkę.

Patrz na materiał - to niezwykle ważna kwestia. Na początku przygody z wibratorem warto zdecydować się na produkty z silikonu medycznego(jest miły w dotyku i łatwy w utrzymaniu czystości) lub plastiku ABS.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl