Top produkty - TOP 5 najlepszych masażerów łechtaczki

31.03.2022

Masażer łechtaczki - Satisfyer Pro Penguin

Powietrzny stymulator, który posiada 11 trybów pracy. Idealny dla kobiet, które mają problem ze szczytowaniem. Ergonomiczny kształt sprawia, że bardzo wygodnie układa się w dłoni. Wodoszczelny. Biała silikonowa nakładka wyjmowana, łatwa do umycia.

Sweet Treat

Stymulator łechtaczki w kształcie loda z obrotową główką. Posiada 10 programów wibracji, 4 rytmy rotacji oraz po 3 prędkości w lewą i prawą stronę. Sterowanie programami i prędkościami odbywa się za pomocą przycisków +/- .

Bijoux Indiscrets Twenty One Vibrating Diamond

Masażer łechtaczki, który posiada kształt diamentu, co niewątpliwie czyni ją ciekawym produktem na tle konkurencji. Pozwala na maksymalną stymulację za pomocą 7 programów i 3 poziomów intensywności drgań. Gadżet jest drobny i dyskretny – nie przekracza 6,5 cm w najszerszym miejscu.

Massager Super Powerful USB Black

Wysoka jakość, profesjonalny design i potężne wibracje w unikalnych odmianach pulsacji i eskalacji. Posiada niezwykle silne wibracje z 5-stopniową regulacją mocy oraz 10 różnorodnymi programami. Masażer wyposażony jest w główkę wyginającą się pod naciskiem oraz ergonomiczny uchwyt. Ciągła praca: 2 godziny.

Love Triangle

Wielofunkcyjny masażer wibrujący z funkcją ssania. Urządzenie sterowane aplikacją (kompatybilny z: Android, Apple) na telefon z łatwością przylega do łechtaczki dostarczając impulsy. Cicha praca.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl