Vibease Android Version Vibrator Pink  (1)

Vibease Android Version Vibrator Pink

Kupując zyskujesz:
» Gwarancję oryginalnego produktu
» Najniższe ceny produktów oraz wysyłki
» Darmową dostawę od 100 zł
» Rozbudowany system płatności
» Możliwość zakupu z odroczoną płatnością lub zakupu ratalnego
» Zawsze dyskretną paczkę
ładowanie
433,00
 PLN
389,70
 PLN
za
szt.
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
368,05 PLN
  • Czas wysyłki: 2-7 dni
  • ID: 1158
  • Kod EAN: 606989962300
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Wersja na Androida, kolor różowy

Przeżyjcie coś nowego, coś, czego jeszcze niedawno nawet nie spodziewaliście się doświadczyć. Vibease to unikatowy model stymulatora dla kobiet, dyskretny, zmysłowy, nowoczesny. Doskonale pobudzający, wyprofilowany by bez problemu trafiać w najbardziej wrażliwe miejsca, możliwy do noszenia i nie wymagający przytrzymywania.
Dodajmy do tego aplikację sterującą i poprzez smartfona możemy przejąć kontrolę nad doznaniami i wprowadzić je na zupełnie nowe ścieżki. Kiedyś to były fantazje – dzisiaj to już rzeczywistość.

Jak to zrobić?

  • Połącz wibrator do smartfona – w zależności od wersji może to być iPhone albo telefon z Androidem.
  • Wybierz fantazję na jaką masz ochotę z listy przygotowanej przez producenta i użytkowników.
  • Włóż słuchawki do uszu i zanurz się w świat fantazji.

 

Wyobraź sobie, jak słuchasz Pięćdziesięciu twarzy Greya, w stymulator wibruje w rytm sączących się w uszy słów, i nie musisz wcale trzymać go w ręce. Przeżywasz fantazje erotyczne w sposób niemożliwy w samotności, takiego efektu nie da się osiągnąć. To zupełnie nowy poziom doznań.

Nie chodzi o to, jaki będzie koniec fantazji – bo to wiemy. Chodzi o to, w jaki sposób będziesz ją przeżywać. Ekscytujący, namiętny, przeżywany do głębi, realny. Każdą chwilę spędzoną w swej fantazji odbierzesz jako niezwykle podniecającą i stymulującą. Aż do słodkiego końca. Ale korzystanie z gotowych historii i fantazji to nie wszystko. Na twój telefon a z niego na stymulator partner może wysyłać wibracje z dowolnego miejsca na świecie. Z drugiego pokoju albo z drugiego końca świata. Może w tym czasie leżeć w łóżku a może być na spotkaniu. Ale zawsze będziecie razem, połączeniu własną, zmysłową przygodą.


Wibrator Vibease można nosić w sobie podczas fantazji i igraszek na odległość z partnerem. Bez obaw – nie wypadnie. Na załączonym filmie reklamowym pokazano sposób noszenia stymulatora. W czasie stymulacji ręce pozostają wolne – nie wymaga przytrzymywania, pracuje cały czas cichutko i dyskretnie. Niepowołane osoby nawet nie dowiedzą się, co dzieje się między twymi udami.

Wibrator kompatybilny w zależności od wersji z iPhone (iPhone 4S, 5 i wyższe; iPod Touch 5 generacji i wyżej; iPad 3 i 4 generacji, iPad Mini) lub smartfonami na systemie Android od 2.3 w górę. Ale smartfony z dowolnym systemem iOS będą w stanie połączyć się przez internet ze smartfonem sterującym Vibease i w ten sposób go kontrolować. Jednostka z iOS może połączyć się z jednostką z Androidem. Nie współpracuje z tabletami na Androida.

Wibracje mocne, z możliwością tworzenia własnych programów pulsacji i drgań. Ładowanie przez USB, po pełnym ładowaniu akumulatorek pracuje do 3 godzin. Prosty w czyszczeniu i wodoodporny. Można używać jak klasycznego wibratora Vibease jeśli nie możemy połączyć go z smartfonem. Komunikacja za pośrednictwem Bluetooth 2.1 dl awersji z Androidem i 4.0 (BLE) dla iPhone. Protokół Bluetooth ma zasięg do 3 metrów, na większe odległości wymagane połączenie internetowe.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Kiiroo - OhMiBod Fuse
Kiiroo - OhMiBod Fuse
546,00 PLN
491,40
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
480,48 PLN
Adrien Lastic - Wibrator stymulator Romeo Free Hands Lover
Adrien Lastic - Wibrator stymulator Romeo Free Hands Lover
294,00 PLN
264,60
PLN
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:
249,90 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl