Porady - Jak dbać o zabawki erotyczne?

29.10.2021

Dbając o akcesoria dbamy również o nasze zdrowie.

Zabawki erotyczne nie są wieczne, więc jeśli chcesz by służyły Ci dłużej zadbaj o nie w odpowiedni sposób. Regularne czyszczenie i odpowiednie przechowywanie wydłuży życie Twoich akcesoriów.

Podstawowa zasada to dokładne mycie produktu, nie tylko po jego użyciu, ale również przed. Pamiętajmy, aby dostosować środki czyszczące do odpowiedniego materiału, z którego wykonany jest produkt.

Najpopularniejszą metodą czyszczenia jest mycie pod strumieniem ciepłej wody z dodatkiem delikatnego mydła lub specjalnego płynu do czyszczenia zabawek. Po umyciu należy pamietać o dokładnym wysuszeniu produktu. Nie należy chować mokrych lub wilgotnych gadżetów do pudełka.

Każdy gadżet powienien być przechowywany w osobnym, zamkniętym pudełku. Mamy tu na myśli pudełka przystosowane do przechowywania lub materiałowe saszetki dołączone do produktu. Nie należy ich również wystawiać na działanie promieni słonecznych.

 W każdym kolejnym artykule dodamy szczegółowe informację dotyczące czyszczenia i mycia gadżetów w zależności z jakiego materiału są wykonane.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl