Top produkty - Top 5 gadżetów BDSM

01.03.2022

1. STEAMY SHADES Positioning Set

Zestaw zawiera: maskę na oczy, satynowe krawaty do łóżka, mankiety do zamykania drzwi i nadmuchiwany klin do pozycjonowania. Oferuje różne opcje pozycjonowania, mankiety do zamykania drzwi pozwalają na intymną zabawę w pionie i są wyposażone w eleganckie sznurowane detale gorsetu, idealne dla par, początkujących przyjazna, lekka i średnia wiązanie, elegancka przezroczysta czarna koronkowa nakładka na szarą tkaninę.

2. Knebel kulka - Ball Gag z zaciskami Party Hard Gratitude

Żadna sesja niewoli nie doprowadzi do konkretnego zakończenia, jeśli nie masz pod ręką tego cudownego knebla. Knebel jest wyposażony w klamry na sutki.

Długość całkowita: 61 cm

3. O-Ring Collar and Chain Leash

Łatwa w użyciu obroża i smycz z o-ringiem są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są idealne na doskonałą sesję BDSM.

4. Fifty Shades of Grey Darker Adrenaline Spikes Metal Pinwheel

Ostroga, zwana kółkiem Wartenberga, wygląda na pierwszy rzut oka trochę przerażająco – ale jest prostym w użyciu i niezwykle skutecznym sposobem na stymulację kobiety i mężczyzn.

5. WHIPS krzyżak czerwony

Kolekcja WHIPS została stworzona z myślą o klientach, ceniących sobie najwyższą jakość produktów. Do produkcji używamy naturalnych skór bydlęcych o najwyższej jakości, pochodzących wyłącznie z polskich garbarni.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl