Porady - Jak wybrać pierścień erekcyjny?

31.03.2022

Pierścień erekcyjny (nazywany również z angielskiego: ring) to gadżet znany od wieków. występuje w kilku rodzajach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Korzystanie z pierścienia jest łatwe i polega na nałożeniu go wokół podstawy penisa przed erekcją lub w niektórych modelach w jej trakcie.

Jakie są zalety stosowania pierścienia?

Celem pierścienia jest zwiększenie siły i wydłużenie wzwodu. Jak wiadomo w czasie wzwodu krew mocniej napływa do członka, dzięki temu staje się on bardziej nabrzmiały. Ring działa jak obręcz zaciskająca się na naczyniach krwionośnych, co powoduje wolniejsze odpływanie krwi, przez co erekcja jest mocniejsza i może dłużej się utrzymać. Dodatkowo penis wygląda bardziej imponująco i męsko.

Czy stosowanie jest bezpieczne?

Nie powinno się stosować pierścienia dłużej niż 20-30min (górna granica u zdrowych osób to 2godziny). Nie zaleca się go również dla osób cierpiących na choroby serca, układu krążenia i cukrzycę. Wydłużony czas noszenia może powodować uszkodzenie nerwów.

Rodzaje pierścieni:

  • Rozciągliwe - wykonane z silikonu, lateksu lub termoplastycznej gumy, dostosowuje się do każdego rozmiaru członka.
  • Stalowe - ich zakładnie i zdejmowanie jest trudne, przed zakupem konieczne jest obliczenie jakieś średnicy pierścień potrzebuje dany mężczyzna.
  • Wibrujące - wyposażone są w dodatkowy silniczek, zasilany bateriami lub ładowarką, często są grubsze od standardowych wersji.
  • Regulowane (inaczej lasso) - wyglądem przypominają sznurek, siłę nacisku regulowanego pierścienia na penisa można dobrać dokładniej wedle własnych preferencji, niż w przypadku klasycznych rozciągliwych ringów.
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl