Naturalne zabawki erotyczne – bezpieczne czy nie?

04.05.2022

Naturalne zabawki erotyczne – bezpieczne czy nie?

Chcecie poszerzyć swoją kolekcję o prawdziwe dzieło sztuki? Maj to miesiąc promocji na unikatowe zabawki erotyczne z naturalnych materiałów. Mamy coś dla koneserów. Zobaczcie chociażby Galileo glass butt plug lub masażery z kamieniami półszlachetnymi. A to tylko kilka perełek z całej wyrafinowanej kolekcji z sekcji Natural.

Nie każdego jednak przekonuje powalający wygląd. Drewno, szkło, kamień – czy to na pewno takie bezpieczne?

Kamienie szlachetne w Twojej sypialni

Trzeba przyznać, że każdy, kto zobaczy piękne dildo z kamienia, chce nie tylko jak najszybciej je wypróbować, ale też wyeksponować na honorowym miejscu (przed telewizorem!). Co z tego, że nieświadoma ciocia będzie chciała obejrzeć z bliska „ten elegancki przycisk do papieru”. Takie cudeńko niechętnie zamyka się w szufladzie!

Friendzone czy coś więcej

Tacy nowi przyjaciele robią niezłe wrażenie - szybko opuszczają friendzone (tak, to możliwe) i wędrują do sypialni. Co dalej? Drzazgi i pękające szkło? Nic z tych rzeczy. Szereg atestów, wysoka jakość i odpowiednia ilość warstw ochronnych pozwalają na bezpieczne użytkowanie. Jest jednak kilka kwestii, na które należy zwrócić uwagę.

Bezpieczne materiały

Kamień, drewno i szkło to jedne z najbezpieczniejszych materiałów, którymi dysponuje rynek zabawek erotycznych, ale jeśli chcecie mieć czystą przyjemność, dbajcie o... czystość właśnie. Zalecane jest mycie produktu przed i po użyciu. Wystrzegamy się nieodpowiednio zabezpieczonego drewna lub porowatych kamieni – to zwiększa ryzyko infekcji. Przed każdym użyciem sprawdzamy czy nie ma uszkodzeń. Łączenia i dodatkowe elementy często są najbardziej delikatne. Naturalne materiały można chłodzić lub podgrzewać dla urozmaicenia. Uwaga – nigdy nie wkładajcie zabawek erotycznych do mikrofalówki! Używajcie produktu zgodnie z przeznaczeniem, inaczej wasza pojemność może was naprawdę zaskoczyć. Najważniejsze: inwestujcie w doskonałej jakości produkty a zyskacie niezawodnych towarzyszy na długie lata. 

Zalety:

  • niepowtarzalny, piękny wygląd
  • wysoka jakość wykonania
  • naturalna przyjemność
  • trwałość
  • materiał bezpieczny dla organizmu
  • neutralność dla środowiska

Wady:

  • wyższa cena
  • wymaga ostrożnego przechowywania / ochrony przed upadkiem
  • porowate materiały (produkty niskiej jakości)

Nadal macie wątpliwości? Piszcie do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl