Wibrator nie tylko dla Niej

26.10.2022

Wibratory dla mężczyzn często mają więcej niż jedno zastosowanie. Mogą być używane wyłącznie przez Niego, ale również w parze. Nawet nie wiesz co tracisz jeżeli jeszcze nie wypróbowałeś tego gadżetu. Nie tylko urozmaici on "tradycyjną" masturbację, ale pozwoli Ci odkryć nowe strefy erogenne.

Najbardziej popularne to te w kształcie literę Y. Wibrator może być również masażerem. Jego użytkowanie ogranicza tak naprawdę Twoja fantazja i kreatywność. Wiele wibracji, jakie posiada gadżet, pozwalają na spersonalizowaną stymulację. Trzon stymuluje bardziej punktowo, wprawia penisa w drżenie. Natomiast giętkie skrzydełka mogą pobudzać penisa czy jądra obejmując je.

Można również spotkać się z wibratorami przystosowanymi do "męskiego punktu G" czyli punktu P - prostaty. Wibratory te przystosowane są do zabaw analnych, ale również cechują się poprawą męskiego zdrowia. Odpowiednia stymulacja punktu P pozwala na zmniejszenie się ejakulatu w gruczole krokowym, a co za tym idzie, zapobiega jego przerostowi.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl