Jak spędzić zimowe wieczory?

22.12.2022

1. Gry planszowe i nie tylko

Świetnym pomysłem na długie, grudniowe wieczory mogą okazać się wszelkiego rodzaju gry. Niekoniecznie muszą to być klasyczne gry dla każdego, można dodać temu pikanterii i sprawić, by zwykła gra planszowa mogła rozgrzać Wasze ciała. Wybór gier erotycznych jest całkiem pokaźny od prostych kostek do gry po planszówki z akcesoriami. Każdy znajdzie coś dla siebie.

2. Wspólne gotowanie

Zwykłe robienie ciasta czy ciasteczek wydaje się być nudne. Jednak i to można zmienić. Wspólne gotowanie czy pieczenie pierniczków może okazać się nie lada przygodą. Dlaczego nie robić tego z zabarwieniem erotycznym? Może skusicie się na nietypowe foremki do ciastek lub wybierzecie śmieszne fartuszki. Zapewniamy, że takie gotowanie rozgrzeje każdego.

3. Domowe Spa

Gdy za oknem śnieg i mróz, dobrze zapewnić sobie odrobinę relaksu. Najlepiej sprawdzi się w tym przypadku domowe SPA. Wspólna kąpiel przy świecach i z płatkami róż, przy niezwykłych zapachach. Dodatków, które urozmaicą Wasze SPA jest mnóstwo. Możecie się nie ograniczać wyłącznie do kąpieli, po niej możecie zapewnić sobie masaż olejkami czy świecami. Włącznie relaksującą muzykę i dajcie się odprężyć.

4. Rękodzieło

Lubicie prace manualne? Nic lepszego jak spróbować swoich sił i sklonować swoje strefy erogenne. Szeroki wachlarz umożliwi wybór tego, co chcecie uzyskać, proste dildo, masturbator, wibrator albo świeczkę.

5. Bal przebierańców dla Niej i dla Niego

Nie tylko podczas karnawału można się przebierać. Różnego rodzaju przebrania to nie tylko próba eksperymentowania, ale również idealne rozwiązanie na podkręcenie atmosfery w sypiali. Można przebrać się w dowolny strój, jednak na zimowe i grudniowe wieczory najlepiej sprawdzą się przebrania Pani Mikołajowej, Aniołka czy Diabełka.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl